naše produkty nakupujte zde
 

Batolini

Bambus dneska vede! Zajímavé je, že maminky si poslední dobou mnohem více pochvalují bambusové plenky, než klasické bavlněné, přestože oba materiály jsou kvalitativně srovnatelné. Důvodem je větší měkkost a hebkost bambusových plen, kterou si uchovávají i po mnoha vypráních - ve srovnání s bavlněnými plenami, jejichž povrch časem zdrsní. Bambusové pleny svou strukturou zajistí dokonalý komfort jak prvnímu, tak i dalšími miminku. Pokud další miminko neplánujete, najde se mnoho maminek, které budou mít zájem, koupit si bambusové plenky v bazárku.   

Látkové plenky Batolini jsou mezi látkovkami optimální volbou. Cenově jsou velmi přijatelné a svou kvalitou nezaostávají za jinými značkami. Navíc jsou k dostání ve velmi hezkých designech, které lze nakombinovat podle přání rodičů. Původem jsou sice z Číny, ale jsou vyráběny pod naším dohledem a mají český certifikát o zdravotní nezávadnosti.

Výhody plenek Batolini Classic:

- velmi "štíhlé", krátká doba schnutí (k dalšímu použití je máte prakticky za 4-6 hodin),

- jednovelikostní - velikost se nastavuje patentkami nebo suchými zipy od 3 do 15 kg,

- tloušťku lze nastavit dodatečnými vkládačkami,

- jako plenky All-in-One již nepotřebují žádné svrchní kalhotky,

- široká nabídka vzorů.

 

Pokud dáváte přednost přírodnějším materiálům, pak jsou tady Batolini Softy, které jsou ze 70% z bambusu, zbytek bavlna. Mají lehký polyuretanový zátěr, ale je nutné použít svrchní kalhotky, aby nezvlhlo oblečení.

Výhody plenek Batolini Softy:

- velmi příjemný materiál,

- jednovelikostní - velikost se nastavuje patentkami nebo suchými zipy od 3 do 15 kg,

- v decentních pastelových barvách,

- bambus si zachová svou měkkost i po mnohonásobném vyprání.