naše produkty nakupujte zde
 

Svrchní kalhotky

Pokud jste si vybrali látkovku jiného typu než All-in-One, budete muset ještě vyřešit výběr svrchních kalhotek.

Mezi nejprodávanější patří polyesterové svrchní kalhotky s polyuretanovým zátěrem, tzn. kalhotky neprotečou a jsou částečně prodyšné. Většinou je stačí sem tam ručně promáchnout a nechat usušit. Jelikož se mění zhruba po 6-9 měsících (podle toho, jak rychle dítě roste), není třeba volit cenově nákladné. U levnějších typů doporučujeme jemnější péči, suché zipy by nemusely vydržet praní v pračce.

Látkové plenky v kombinaci s vlněnými svrchními kalhotky jsou samozřejmě tou nejpřírodnější volbou. Vlněné vlákno obsahuje tuk (lanolin), který chrání proti úniku vlhkosti. Pokud by se vám po čase zdále, že už tak moc "netěsní", nechte je na pár hodin v lanolinové impregnaci, která jim poskytne zpět jejich lanolin. Vlněné kalhotky stále příjemně voní, stačí je nechat vyvětrat. Kromě toho působí antibakteriálně a termoregulačně. Jak známo - v létě chladí, v zimě hřejí.

A kolik jich budete potřebovat? Ze zkušeností svých a mnoha dalších maminek doporučujeme 2-3 kusy jedné velikosti, více opravdu není potřeba.

Ekožena Martina, 27 let
Ráda bych vyjádřila spokojenost s polyesterkami Batolini - rychle schnou, mají integrovanou...
 
Vlněný vosk (waxed cotton) - obrázek

Vlněný vosk (waxed cotton)

Balení:1 ks = 20 g
Cena:45