naše produkty nakupujte zde
 

Vkládačky, separačky, ubrousky, podložky, doplňky

Tloušťku a savost plen si můžete regulovat pomocí dodatečných vkládaček. Na výběr jsou různé materiály, můžete je kombinovat dle libosti. Náhradní vkládačky budete potřebovat hlavně na noc, vycházku nebo až bude dítě větší.

Separačky Vám ušetří spoustu práce. Měly by být z přírodních materiálů a prodyšné, protože tvoří první vrstvu plenky. Pomáhají nasát vlhkost, zachytí stolici a zabraňují pronikání vlhkosti zpět na pokožku. Některé lze opětovně až několikrát vyprat (např. celulózové, viskózové).

Na trhu je nepřeberné množství vlhčených ubrousků. Bohužel většina z nich je plná chemie a umělých parfémů. Anglická značka jackson reece získala se svými vlhčenými ubrousky již mnoho ocenění. Ubrousky obsahují hlavně přírodní oleje a přírodní vůni.

Bavlněné podložky jsou ekonomicky a ekologicky šetrné. Jsou z bavlny, oboustranné, uprostřed mají voděodolnou, prodyšnou polyuretanovou vrstvu. Větší velikosti slouží jako vložky do postýlky, jsou jednostranné a mají gumičky pro upevnění na matraci.

Mnoho lidí si myslí, že se ovce chovají pouze pro jejich kůži. To není pravda. Ovečkám se nedaří tak špatně jako ubohým zvířatům na kožešinových farmách, která zde svůj krátký život tráví na velmi úzkém prostoru, aby pak zemřela kvůli kabátu. Ovce mají pěkný život. Dávají lidem zdravé mléko a jednou za rok jsou ostříhány, aby se z jejich vlny upletly teplé svetry, ponožky nebo čepice. Teprve když je ovce nebo jehně zabito pro maso, zůstává ovčí kůže jako přirozený vedlejší produkt.
Stále větší oblibě se těší podložky a fusaky z ovčí kůže. Přírodní vlněné rouno drží a reguluje tělesnou teplotu a podporuje klidný spánek. Velmi se osvědčilo u miminek a malých dětí. Podložky lze využít do kolébky, postýlky, kočárku, tašky na nošení dětí, na houpačku, do dětské sedačky, na hrací plochu, do auta, doma, na cestách – kdekoli. Podložky do kočárku a autosedačky mají otvory pro popruhy.
 
Své autosedačky a golfky si můžete ochránit speciálním vložkami, které dítěti díky 3d mřížce poskytnou dodatečný komfort.
 
 
Ekožena Pavla, 30 let
Léčivou vlnu jsem koupila na radu kamarádky. Vyzkoušela jsem, když se dcerce udělala malá...
 
Dubové kapky dědka kořenáře 100ml - obrázek

Dubové kapky dědka kořenáře 100ml

Balení:100 ml
Cena:495
Řepíková směs dědka kořenáře - obrázek

Řepíková směs dědka kořenáře

Balení:100 ml
Cena:380