naše produkty nakupujte zde
 

Španělská kolekce Minutus

Kolekce španělské firmy Minutus - to je 100% pletená bavlna, vysoká kvalita a opracovanost, moderní designy, nové vzory pro každou sezónu.

Když mne oslovila španělská firma Minutus, nechtěla jsem vůbec rozšiřovat nabídku o další oblečení pro miminka, nabídka se mi zdála dostatečně široká. Ovšem když jsem měla možnost zboží vidět, osahat a pomazlit se s ním, názor jsem okamžitě změnila a s velkou chutí zařadila značku Minutus do naší nabídky. Věcičky jsou jemňoučké, mají skvělé nadčasové designy a zákazníci jsou nadšeni. O to víc jsem to uvítala, když jsem porodila další miminko a mohla ho oblékat do obleček Minutus. A velkou jedničkou hodnotím deky Minutus, které jsou celoročně univerzální a i po několikerém vyprání stále jako nové.

Zákazníci si velmi cení vysoce kvalitního opracování, které se v dnešní době jen tak nevidí. Oblečení je většinou ušité horkou jehlou a po pár vypráních se páře, někde s objeví dírka... Značka Minutus je v tomto ohledu jiná a každý kousek je kvalitně zpracován, s citem pro detail a hlavně s myšlenkou na nejmenší děti a jejich citlivou pokožku.

 
AKCE!Tričko se šortkami bílo-modré 3 měsíce - obrázek

AKCE!Tričko se šortkami bílo-modré 3 měsíce

Balení:1 souprava
Cena:599
AKCE!Tričko se šortkami bílo-modré 6 měsíců - obrázek

AKCE!Tričko se šortkami bílo-modré 6 měsíců

Balení:1 souprava
Cena:599