naše produkty nakupujte zde
 

Zdravé přebalování Olomouc

Ukázka moderních látkových plen

látkové plenky, přebalování
Termín akce: 16.2.2017, 13:00  —  16.2.2017, 15:00
50 Kč
Olomouc, Zámečnická 7

Zaujala Vás možnost zdravého přebalování miminek do moderních látkových plen a chcete se dozvědět více?
Jste rozhodnuti s "látkováním" začít, ale těžko se Vám orientuje v široké nabídce nejrůznějších druhů a typů plen, natožpak příslušenství k nim?
Nebo si pouze chcete ze zvídavosti rozšířit obzory?
 
V každém případě jste vítáni na naší přednášce o zdravém přebalování doprovázené praktickou prezentací různých typů plen. 
Na přednášce se seznámíte s jednotlivými systémy zdravého přebalování a s výhodami či úskalími používání jednotlivých typů plen či svrchních kalhotek. Dozvíte se, jak s používáním "látkovek" začít, kolik si čeho přichystat, podle čeho se rozhodovat při výběru vlastní látkové výbavičky. 
 
Budeme se zabývat údržbou plen, ale také péčí o dětskou pokožku. Na panence si názorně předvedeme různé možnosti přebalování do látkových plen, ukážeme si také základní sklady s klasickými čtvercovými plenami. Následně si projdeme doplňky k přebalování a vhodné pomůcky pro maminky. Vše si budete moci důkladně prohlédnout a osahat. Na závěr zodpovíme všechny Vaše otázky a budeme se Vám plně věnovat i po prezentaci, budete-li potřebovat poradit s výběrem vlastní látkové výbavičky. 
 
Na kurzu je prostor pro nakojení a přebalení dětí.
 
Cena: 80,-
 
www.branakdetem.cz

 

27.4.2016


Zpět